פיתוח קריירה ותעסוקה

כשאנחנו רק בני עשרים, קשה לנו להבין את זה, אבל החלטות שנקבל בתחילת שנות ה-20 לחיינו ובמהלך 10-15 השנים הבאות ישפיעו בצורה מכרעת על אופי, איכות והתנהלות החיים שלנו בהמשך. בסופו של דבר, החלטות המתקבלות בתקופה זו וכרוכות בבחירות מקצוע, לימודים, מקום מגורים והשתלבות בשוק העבודה מעצבות את המשך חיינו.

זו הסיבה שאנחנו מציעים לכם, צעירים ירושלמים בני 20-40 שמעוניינים למצוא עבודה, לרכוש השכלה גבוהה או הכשרה מקצועית, להגיע אלינו וביחד לנסות ולמצוא את הנתיב הנכון עבורכם.

המטרה של התהליך הזה היא להקנות לכם ארגז כלים מקצועי שמכוון להשתלבות מיטבית בעולם העבודה. ארגז כלים, שיעזור לכם לקבל את ההחלטות המשמעותיות והכי נכונות עבורכם בדרך לפיתוח הקריירה שלכם.

אתם יותר ממוזמנים להגיע לייעוץ: אנחנו מציעים סל שירותים רחב הכולל ייעוצים אישיים במגוון נושאים: ייעוץ תעסוקתי, ייעוץ השכלה גבוהה ובחירת תחום ומקום לימודים, ייעוץ למיצוי זכויות, ייעוץ מלגות, ייעוץ משפטי ופיננסי ופגישות עם פסיכולוגים תעסוקתיים להכוון מקצועי.

במקביל אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות, קורסים והכשרות בנושאים רבים כגון: סדנאות השכלה פיננסית, סדנאות דיור ורכישת דירה, צליחת ראיונות עבודה ומרכזי הערכה, סדנאות מקצועיות ליזמים ולבעלי עסקים צעירים, קורסים מוזלים ומסובסדים החל מפסיכומטרי וכלה מקורס הכשרת עוזרים פרלמנטריים ודוברים.

חשוב לנו שתדעו איך תלוש המשכורת שלכם אמור להראות, ומה זה בתכלס אומר להיות במינוס בבנק, חשוב לנו שתבחרו תחום לימודים שיעשה לכם טוב ויעזור לכם בהמשך, וחשוב לנו שיהיו לכם את הכלים שאתם צריכים בשביל שתצליחו. חשוב לנו שתצליחו.
אז יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? כל מה שצריך זה להרים טלפון!