בשבילי

את תכנית "בשבילי" הקמנו בשביל לעזור לצעירים שנמצאים ברמה נמוכה עד בינונית של סיכון. כאלה שללא התערבות וליווי סביר להניח שלא יממשו את הפוטנציאל האישי שלהם.

אם גדלתם במשפחה המוכרת לשירותי הרווחה, נשרתם מבית הספר או שלא השלמתם 12 שנות לימוד, אם חסרה לכם מערכת תמיכה משפחתית וחברתית, למדתם בפנימיה,אם אתם מוכרים למשטרה על עבירות קלות, או שאתם מתמודדים עם עוני, חובות וחוסר יכולת להשאר בעבודה לאורך זמן – אנחנו כאן בשבילכם!

רכז התכנית שהוא עובד סוציאלי בהכשרתו, יעניק לכם ליווי אישי, אבל זה בידיים שלכם! יחד עם רכז התכנית אתם תבנו תכנית עבודה אישית לפי צרכיכם ורצונותיכם ותפעלו יחד איתו למימושה. הייעוצים מוגבלים ל 12 פגישות וניתנים ללא תשלום.

במסגרת התכנית ניתן לכם מענה במגוון רחב של תחומים: ניהול פיננסי ומשפטי, השכלה והכשרה מקצועית, ייעוץ תעסוקתי, פנאי, תרבות ומעורבות חברתית הן באופן פרטני והן בצורה קבוצתית באמצעות סדנאות, קורסים ואירועים חברתיים.

בנוסף, רכז "בשבילי" מרכז שולחן עגול אשר מיועד לכלל הארגונים העוסקים בתחום זה בירושלים במטרה ליצור שיתופי פעולה רבים בין הארגונים ולייצר מדיניות עירונית עבור צעירי העיר המתקשים.